Agentic Leadership Journey: The Reunion

TBA

,

13 januari 2026

@ 17:00 - 21:15

De afgelopen 2 jaar was Generative AI het grote buzzword. In 2025 is Agentic AI the next big thing: kunstmatige intelligentie die autonoom doelen kan stellen en acties kan uitvoeren. Een technologische ontwikkeling met fundamentele impact op hoe we organiseren, samenwerken en waarde creëren.

Speciaal voor bureauleiders binnen de (digitale) marketingcommunicatie-industrie organiseerde VIA van 2 t/m 4 oktober de Agentic Leadership Journey naar Londen. Geen technische deepdives, maar strategische inzichten en praktische handvatten voor leiderschap in een AI-gedreven tijdperk.

Op 13 januari kijken we met de deelnemers terug en vooruit. Wat hebben we opgestoken van de reis en hoe gaan we nieuwe plannen op het gebied van AI en leadership doorvoeren in 2026?