
Commerce Media Eats: Full Funnel for Breakfast
Google Amsterdam Office
Claude Debussylaan 34, Amsterdam
17 november 2026
@ 09:00 - 10:30
Commerce Media wordt steeds vaker gezien als een volwaardig mediakanaal. Maar hoe zet je het effectief in over de héle funnel? Van het bouwen van je merk tot het realiseren van conversie?
Op dinsdagochtend 17 november nodigt de VIA Commerce & Retail Media Taskforce je uit voor een ontbijtsessie bij Google HQ in Amsterdam. Tijdens deze sessie laten Google en verschillende adverteerders vanuit verschillende perspectieven zien welke rol Commerce Media kan spelen van branding tot performance.
In drie presentaties delen zij hun inzichten, ervaringen en voorbeelden uit de praktijk. Geen lange ochtend vol theorie, maar in één uur bijgepraat over de ontwikkelingen en mogelijkheden binnen Commerce Media. Uiteraard met ontbijt én ruimte om andere professionals uit het vak te ontmoeten.
Meer informatie over het programma volgt!
Meld je aan en hopelijk zien we je op 17 november.
Programma
Programma
08.30 – 09:00 Inloop & ontbijt
09.00 – 10.00 Drie presentaties door bol, HelloFresh en Google
10.00 – 10.30 Napraten & netwerken
No Show Fee
Deelname aan dit event is voor VIA-leden gratis. Het organiseren van het event is dat natuurlijk niet. Kun je er onverwacht toch niet bij zijn? Meld je dan op tijd af via Mijn VIA, zodat we jouw plek aan iemand anders kunnen geven. Bij afwezigheid zonder afmelding brengen we een no-show fee van €50,00 in rekening.


